دوستان عزیز 

کلیه وب سایت های دانلود فیلم و سریال کره ای از امروز به بعد فیلتر خواهند شد . پرموویز  بزرگ ترین و کامل ترین  مرجع دانلود فیلم و سریال امروز ساعت ۲صبح فیلتر شد . سایر وب سایت های دیگر در حال فیلتر میباشند.( کرای تی وی هنوز فیلتر نشده)
ظاهرا این حکم جمهوری اسلامی بوده و دیروز تو اخبار هم اعلام کرده بودند. ظاهرا کلیه وب سایت هایی که در اون فیلم و سریال ( چه داخلی و چه خارجی ) فیلتر کردند .
در صورت فیلتر شدن  نیز شما عزیزان میتوانید از کانال تلگرامی زیر استفاده کنید ( من خودم قبلا از این کانال استفاده میکردم و خیلی خوبه ^_^
کانال تلگرامی :@F_KHJ
پ.ن : از دیشب ساعت ۳ نصف شب هرچی تلاش کردم فیلم و سریال از پرموویز دانلود کنم نشد نگو که فیلتر کرده بودند با این حال خودم امروز ۱ سریال و چند تا فیلم هم دانلود کردم انگار بهم الهام شده بود
خوب خداروشکر تا دو سال آینده فیلم و سریال داریم ^_^ 
پ.ن : غیر مستقیم می خوان بگن بشینید ستایش ببینید

به آرامی گرم کن _ اولین سری تصاویر

خبری بسیار بد برای همه کی درامی ها عزیز !

حضور جی چانگ ووک و پارک مین یانگ در مراسم AAA تایید شد _ اخبار کره

فیلتر ,سریال ,فیلم ,دانلود ,وب ,کانال ,و سریال ,فیلم و ,وب سایت ,کرده بودند ,پ ن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکزآموزش وکسب اطلاعات-biamozim kharid-140088 تبتیل صندوق فروشگاهی کاسبیت È×Ö Ì§ KÌñG Ö£ MÚ§ÌÇ باربری در اصفهان مدرسه توسعه فردی و کسب و کار علی مسچی خانواده ایرانی اسلامی نرم افزار حسابداری شایگان سیستم سایت های رزرو بلیت سینما و تئاتر